Додаток 13 
до Положення про розкриття інформації 
емітентами цінних паперів 
(підпункт 1 пункту 14 глави 1 розділу ІІІ)

ВІДОМОСТІ 
про припинення емітента шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення або банкрутства за рішенням вищого органу емітента або суду

№ з/п

Дата прийняття рішення

Суб’єкт, який прийняв рішення про припинення емітента

Способи припинення

1

2

3

4

1

05.09.2017

Загальні збори  Буського ПрАТ «Агросервіс»

Перетворення

Зміст інформації:

05.09.2017 року на позачергових Загальних зборах Буського приватного акціонерного товариства «Агросервіс» (протокол №2 від 05.09.2017 р.) прийнято рішення про припинення товариства шляхом перетворення Буського ПрАТ «Агросервіс» у Товариство з обмеженою відповідальністю «Буський Агросервіс».

 Головою комісії з припинення призначено Чучмана  Олега Руслановича(ідент. код 3440900712),

Пропозиція винесена на голосування по бюлетеню для голосування № 2.

Голосування :

Кількість голосів, що беруть участь у голосуванні

 2044742

Голосів

100,00%

Голосувало “ЗА”

2044742

Голосів

100,00%

Голосувало “ПРОТИ”

0

Голосів

0

Голосувало “УТРИМАВСЯ”

0

Голосів

0

Голоси, визнано недійсними під час голосування

0

Голосів

0

-При перетворенні Буського Приватного акціонерного товариства «Агросервіс» всі його майнові права, грошові кошти, зобов’язання, інші права та обов’язки, які йому належать, переходять до його правонаступника – Товариства з обмеженою відповідальністю «Буський Агросервіс». Місцезнаходження Товариства, що створюється: Львівська область, м. Буськ, вул. Технічна,3.

-Розмір статутного капіталу Товариства, що створюється 535 000,0 (Пятсот тридцять пять тисяч) гривень . Кількість учасників (засновників) в товаристві, що створюється, визначається установчими зборами засновників (учасників) Товариства з обмеженою відповідальністюБуський  Агросервіс”.

-Акції товариства, що перетворюється, конвертуються в частки підприємницького товариства – правонаступника та розподіляються серед його учасників. Розподіл часток відбувається із збереженням співвідношення кількості акцій, що було між акціонерами у статутному капіталі акціонерного товариства, що перетворюється. Не підлягають конвертації акції товариства, власниками яких є акціонери, які звернулися до акціонерного товариства з вимогою про обов’язковий викуп належних їм акцій та мають таке право.

Розмір частки (у відсотках) кожного акціонера в статутному капіталі товариства, що перетворюється, має дорівнювати розміру його частки (у відсотках) у статутному капіталі товариства, створеного шляхом перетворення.

Розподіл часток (паїв) відбувається зі збереженням співвідношення між частками акціонерів у статутному капіталі перетворюваного АТ. Береться до уваги не абсолютне (1:1), а відносне (у відсотках) співвідношення часток акціонерів. Між ними розподіляється весь статутний капітал товариства-правонаступника. 

Встановити, що обмін акцій на письмові зобов’язання видати частки відбувається не раніше ніж через два місяці з моменту опублікування повідомлення про припинення Буський ПрАТ «Агросервіс» за заявою акціонера, який має право на такий обмін. Акціонери, котрі не подали заяв, вважаються такими, які не бажають проводити обмін акцій на частки, а тому й не стануть учасниками ТОВ (стануть пасивними акціонерами). Відповідно до ст.88 закону про АТ розподіл часток (паїв) товариства-правонаступника відбувається зі збереженням співвідношення між частками акціонерів у статутному капіталі АТ, що перетворюється. Тому необхідно зберегти лише пропорційність (співвідношення). Сума номінальної вартості всіх акцій та номінальна вартість частки в статутному капіталі не повинні збігатися. 

Обмін акцій Товариства на частки у статутному капіталі правонаступника Товариства здійснюється у два етапи.Перший етап - обмін акцій на письмові зобов’язання  Буського ПрАТ „Агросервіс” про видачу відповідної кількості часток у статутному капіталі правонаступника Товариства - ТзОВ „Буський Агросервіс   Всі акціонери Буського ПрАТ „Агросервіс”,що не продали свої акції, зможуть обміняти їх на письмові зобов'язання Буського ПрАТ „Агросервіс,про видачу відповідної кількості часток в статутному капіталі ТзОВ „Буський Агросервіс”, за адресою: Львівська область, м. Буськ, вул. Технічна,3.

Всі акціонери Буського ПрАТ „Агросервіс”,що не продали свої акції, зможуть обміняти їх на письмові зобов'язання Буського ПрАТ „Агросервіс

про видачу відповідної кількості часток в статутному капіталі ТзОВ Буський Агросервіс”, за адресою: Львівська область, м. Буськ, вул. Технічна,3.

Для отримання письмових зобов'язань акціонери товариства повинні надати:

1) Письмову Заяву - до Комісії з припинення Товариства у довільній формі, з обов'язковим зазначенням прізвища, ім`я та по-батькові, паспортних даних, місця проживання (прописка, реєстрація), індивідуального податкового номеру - для фізичних осіб. Заява від фізичної особи підписується особисто або уповноваженим представником фізичної особи. У разі подання заяви представником акціонера, до заяви додаються документи, що підтверджують повноваження такого представника, відповідно до чинного законодавства;

2) Виписку про стан рахунку у цінних паперах;

3) Документ, який посвідчує особу (для фізичних осіб);

4) Копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків - для фізичних осіб. Акціонерами подаються письмові заяви на ім’я Голови комісії з припинення за адресою: Львівська область, м. Буськ, вул.Технічна,3.

Заява складається у довільній формі. Заява подається у робочі дні з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. в межах першого етапу обміну акцій Товариства на письмові зобов’язання у статутному капіталі правонаступника Товариства.

Місце обміну акцій Буського ПрАТ „Агросервіс  на письмові зобов”язання Буського ПрАТ „Агросервіс про видачу відповідної кількості часток у статутному капіталі ТзОВ ”Буськй Агросервіс» : Львівська область, м. Буськ, вул. Технічна,3.

Строк обміну акцій Буського ПрАТ „Агросервіс” на письмові зобов'язання про видачу відповідної кількості часток в статутному капіталі ТзОВ „Буський Агросервіс” з 06.09.2017 року до моменту проведення установчих зборів ТзОВ „Буський Агросервіс” – правонаступника Буського ПрАТ „Агросервіс”.        Виписані письмові зобов’язання, щодо отримання акціонерами відповідної частки у статутному капіталі ТзОВ „ Буський Агросервіс” обліковуються в журналі обліку письмових зобов’язань Буського ПрАТ „Агросервіс ”.

Другий етап – обмін письмових зобов’язань на частки у статутному капіталі ТзОВ „ Буський Агросрвіс” , який розпочинається з дня державної реєстрації ТзОВ „Буський Агросервіс” - правонаступника Буського ПрАТ „Агросервіс   , утвореного в результаті реорганізації Буського ПрАТ „Агросервіс” шляхом перетворення.

Термін отримання часток у статутному капіталі ТзОВБуський Агросервіс в обмін на письмові зобов’язання не обмежується.  Обмін акцій на частки у статутному капіталі правонаступника Буського ПрАТ „Агросервісздійснюється таким чином, щоб розмір статутного капіталу ТзОВ Буський Агросервіс дорівнював розміру статутного капіталу Товариства до перетворення, а саме: 535 000,0 (п»ятсот тридцять п»ять тисяч) гривень. 

Розмір часткивідсотках та гривнях) кожного учасника у статутному капіталі Буського ПрАТ „Агросервіс   дорівнює розміру його часткивідсотках та гривнях) у статутному капіталі Товариства з обмеженою відповідальністю Буський агросервіс, створеного шляхом перетворення.

Акції  Буського ПрАТАгросервіс   , що перетворюється, конвертуються в частки товариства - правонаступника ТзОВ Буський Агросервіс та розподіляються серед його учасників.Обмін письмових зобов’язань на частки в статутному капіталі ТзОВ  Буський Агросервіс ” відбувається відповідно до отриманих письмових зобов’язань про видачу відповідної частки товариства.     Не підлягають конвертації акції товариства, що бере участь у перетворенні, власниками яких є акціонери, які звернулися до акціонерного товариства з вимогою про викуп належних їм акцій.